Instalplast - Łask.

InstalPlast Łask jest jednym z czołowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych w Polsce. Przedsiębiorstwo utworzone w 1991 roku jest prywatną firmą funkcjonującą wyłącznie w oparciu o polski kapitał. W początkowym okresie istnienia firma produkowała jedynie popularne wówczas rury do wody z białego LDPE. Obecnie firma może zaoferować bardzo szeroki asortyment wyrobów potrzebnych do budowy systemów rurociągów ciśnieniowych, kanalizacyjnych i osłonowych.Strategia rozwoju firmy zakłada jej stały, dynamiczny wzrost, utrzymywanie wysokiej jakości produktów oraz możliwie pełne zaspokojenie potrzeb klienta. Strategia ta realizowana jest poprzez systematyczne rozszerzanie asortymentu produktów, unowocześnianie parku maszynowego, polepszanie jakości wyrobów oraz doskonalenie kadry pracowniczej.


Firma oferuje najwyższej jakości produkty w cenach odzwierciedlających ich realną wartość. Te atrybuty pozwalają skutecznie konkurować z największymi podmiotami branży na rynku. Zostały one docenione przez wielu stałych klientów w kraju i za granicą, którzy systematycznie stosują i rozprowadzają wyroby firmy.


Od 1995 roku InstalPlast Łask mieści się w nowej siedzibie w Łasku przy ul. Żeromskiego 66. Lokalizacja zakładu jest bardzo dogodna z logistycznego punktu widzenia. Centralne położenie w Polsce pozwala sprawnie zaopatrywać nawet najbardziej oddalonych klientów.


Do wytwarzania wyrobów firma używa najlepszych dostępnych na rynku surowców i komponentów. Proces produkcyjny realizowany jest na najnowocześniejszych urządzeniach takich firm jak: BATTENFELD, ENGEL, SICA, IPM. Dzięki temu, firma zapewnia doskonałą, stałą jakość wyrobów.


Od 2001 roku zakład posiada wdrożony i utrzymywany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Jest to przypieczętowanie starań, aby marka InstalPlast Łask była postrzegana na rynku jako producent wyrobów wysokiej jakości.


Zapraszamy do współpracy.


  Aktualności